Menu
0 Comments

Lisa Kleypas “Córka Diabła. Ravenels. Tom 5”

Młoda wdowa wdaje się w namiętny romans z wrogiem. Czy West naprawdę się zmienił? Czy Pheobe będzie wstanie zapomnieć o o dawnych urazach? Odpowiedzi na te i inne pytania szukaj w powieści “Córka Diabła. Ravenels. Tom 5” (https://www.taniaksiazka.pl/corka-diabla-ravenels-tom-5-lisa-kleypas-p-1444146.html). Lisa Kleypas ponownie gwarantuje fascynującą lekturę!

Doświadczona przez los

Phoebe jest piękna i młoda, ale jej życie zostało już naznaczone cierpieniem. Kobieta straciła ukochanego męża. Nigdy nie miała styczności z Westem Ravenelem, ale wiedziała dobrze, że jest podły i brutalny. Za czasów nauki w szkole z internatem jej świętej pamięci mąż był prześladowany przez tego bezwzględnego łobuza. Phoebe nie ma zamiaru wybaczyć Ravenelowi tego, że jej ukochany tyle przez niego wycierpiał. Los jednak lubi płatać figle. Pheobe jeszcze nie wie, że ścieżki jej i Westa wkrótce się przetną. I będzie to miało ogromny wpływ na jej dalsze życie.

Romans z diabłem

Kiedy okres żałoby mija Pheobe spotyka się z bliskimi na rodzinnej uroczystości. W trakcie świętowania jej uwagę przyciąga nieziemsko przystojny i niezwykle czarujący mężczyzna. Ku zaskoczeniu kobiety okazuje się, że to West Ravenel, diabeł wcielony we własnej osobie. Ponoć po burzliwym okresie młodości West w końcu się ustatkował i nie sprawia już kłopotów. Nie ma jednak zamiaru przepraszać ani tłumaczyć się z dawnych grzechów. Pheobe niesamowicie go pociąga, ale i budzi w nim obawy. Ravenel zadaje sobie mnóstwo pytań:

  • czy zasługuje na tak wspaniałą kobietę?
  • czy Phoebe jest w stanie zapomnieć o krzywdach, które wyrządził jej mężowi?
  • czy to, co do niej czuje pomoże mu stać się lepszym człowiekiem?

Wbrew początkowej niechęci i zdrowemu rozsądkowi Phoebe ulega urokowi Westa. Mężczyzna wprowadza ją świat cielesnych uciech i nieziemskiej rozkoszy. Czy związek oparty na namiętności ma szansę przerodzić się w prawdziwą miłość? Czy Pheobe będzie w stanie zapomnieć o grzechach, jakie West popełnił w młodości? Lektura “Córki diabła” dostarczy Ci dreszczyku emocji!

O autorce

Lisa Kleypas to amerykańska autorka bestsellerowych powieści i laureatka nagrody RITA. Pisze współczesne oraz historyczne romanse, które pokochały rzesze wiernych fanek na całym świecie. Autorka tworzy barwne opowieści o wciągającej fabule. W skład uwielbianej serii Ravenels wchodzą tytuły “Nieczuły rozpustnik”, “Buntowniczka”, “Diabeł na wiosnę”, “Witaj, nieznajomy” oraz premierowa “Córka diabła”. Do innych powieści autorki zaliczają się “Wołanie miłości” czy seria o rodzinie Hathaway.

Zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com
Tagi: , ,